Álláshirdetés

Cégünk, a Mikrosat Kft. budapesti üzletébe a forgalom növekedése miatt fotózásban jártas eladót keres. A cég fényképezéshez kapcsolódó világítástechnikai eszközöket forgalmaz és javít már több mint 20 éve. A nyertes pályázót egy magyar tulajdonú vállalkozás fiatalos, összetartó csapata várja.

ELADÓ MUNKATÁRS

Feladatok:

  • bolti értékesítési munka
  • értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok – számítógépes számlázás, áru rendezés, könyvelést előkészítő feladatok
  • közreműködés csomagküldés előkészítésében
  • vevőkkel kapcsolattartás szóban és írásban

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • a számítógép és irodai szoftverek közepes szintű ismerete (MS Office, internetes böngészők)
  • kezdeményezőkészség – megtalálja a feladatot, szívesen dolgozik mások keze alá
  • eladói gyakorlat
  • fotós gyakorlat legalább hobby szinten

Előnyök:

  • alapvető stúdióvilágítástechnikai ismeretek
  • értékesítéshez kapcsolódó végzettség
  • német nyelvtudás
  • angol nyelvtudás
  • akinek a felvétele esetén valamilyen (pl. munkaügyi központon keresztüli) munkaerő felvételi támogatásban részesülhet a cég.

Amit kínálunk:

  • versenyszférában szokásos átlagos fizetés
  • igyekezetünk a jó munkahelyi hangulat elérésére;
  • kis létszámú, rugalmas csapat (munkabeosztás, szabadságolás…)

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Munkaidő:  8 óra

Jelentkezési határidő: 2013-12-31

Mellékelt önéletrajzzal és motivációs levéllel az balazs@mikrosat.de e-mail címen.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.