Álláshirdetés

A Mikrosat Kft.  vevőforgalmának növekedése miatt fotózásban jártas értékesítőt keres németországi eladásainak támogatására. A cég fényképezéshez kapcsolódó világítástechnikai eszközöket forgalmaz és javít már több mint 20 éve. A nyertes pályázót akár azonnali kezdéssel egy magyar tulajdonú vállalkozás fiatalos, összetartó csapata várja.

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Feladatok:

– értékesítéshez kapcsolódó kommunikációs feladatok
– értékesítési folyamathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok – számítógépes számlázás, áru rendezés, termékadatok javítása, csomagküldés előkészítése
– személyes eladás Németországban havonta 1-2 alkalommal

Elvárások:
– jó kommunikációs készség szóban és írásban
– legalább társalgási szintű német nyelvtudás
– kezdeményezőkészség
– értékesítési tapasztalat
– jogosítvány, vezetési tapasztalat (B kategória)
– fotós gyakorlat legalább hobby szinten
– irodai szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyök:
– értékesítéshez kapcsolódó végzettség
– alapvető stúdióvilágítás-technikai ismeretek

Amit kínálunk:

– versenyszférában szokásos átlagos fizetés
– együttműködő, jó hangulatú munkahelyi közösség
– szakmai fejlődési lehetőség
– kis létszámú, rugalmas csapat (munkabeosztás, szabadságolás…)

Munkavégzés helye:
Budapest, XIV. kerület

Várható munkakezdés:
akár azonnal

Munkaidő:
8 óra

Jelentkezési határidő:
2014-02-20

Mellékelt önéletrajzzal és motivációs levéllel a balazs@mikrosat.de e-mail címen.
Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.